W połowie czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie drugiego etapu inwestycji  North-West Logistic Park w Szczecinie. Inwestorem kompleksu magazynowo-produkcyjnego o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A.

W ramach drugiego etapu została oddana do użytkowania najemcom hala D  o powierzchni 14 000 mkw. oraz największa hala C o powierzchni 28 000 mkw. W nowych halach działalność produkcyjną rozpoczęły firmy IQ Metal Polska, KK Wind Solutions oraz Cubic. Wśród najemców znajdują się już także takie firmy jak  PartyDeco oraz HTM.

North-West Logistic Park to pierwszy w Szczecinie park logistyczny klasy A, usytuowany  w południowo-wschodniej części miasta przy ulicy Kniewskiej, tuż przy dużym węźle komunikacyjnym z dostępem do autostrady A6. Na 14 ha działce powstały cztery hale łącznej powierzchni 64 000 mkw.  przeznaczone pod logistykę, magazynowanie i produkcję, wszystkie wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające możliwość wysokiego składowania i wygodnego prowadzenia wszelkich operacji logistycznych oraz produkcyjnych.