Zakończyła się przebudowa Centrum Handlowego Galaxy w Szczecinie, należącego do Echo Investment. Liczący 10 lat obiekt został odświeżony i uzyskał certyfikat BREEAM.  

Modernizacja wnętrza CHR Galaxy trwała ponad rok i kosztowała około 10 mln zł. Wymieniono około 13 tysięcy mkw. okładzin ściennych i podłogowych. We wnętrzu zamontowano 2 tysiące LED-owych punktów świetlnych. Główną atrakcją i symbolem renowacji stała się największa w regionie, nowocześnie podświetlana fontanna.

Galaxy  to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 42 000 mkw. W Galaxy klienci mogą korzystać z oferty 170 sklepów różnych branż, wielosalowego kina i hipermarketu Real. Obiekt zaprojektowany przez pracownię architektoniczną OTH został otwarty w 2003 roku. W 2010 roku inwestycja otrzymała nagrodę Polskiej Rady Centrów Handlowych w kategorii „Centrum Handlowe Roku - Zarządzanie i eksploatacja”. W maju obiekt uzyskał certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use.