Firma Segro, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w Europie, w lipcu dokonała zmiany nazw czterech inwestycji w Warszawie, Strykowie i Poznaniu. 

Zgodnie z wprowadzonymi zmianami inwestycja Segro Business Park Warsaw została przemianowana na Segro Business Park Warsaw, Ożarów, a drugi kompleks w stolicy, Żerań Park II, zmienił nazwę na Segro Business Park Warsaw, Żerań. Jednocześnie inwestycje w Poznaniu - Tulipan Park Poznań - i Strykowie - Tulipan Park Stryków będą funkcjonowały pod nowymi nazwami - Segro Logistics Park Poznań oraz Segro Logistics Park Stryków.

Proces nadawania nowych nazw polskim projektom Segro jest zgodny z wytycznymi korporacyjnymi firmy.

- Proces wprowadzania zmian w Polsce rozpoczęliśmy wraz z realizacją projektu SegroBusiness Park Gliwice. Celem zmiany nazw naszych inwestycji jest podkreślenie ich charakteru i odbywającej się w nich działalności, co wynika również z długoterminowej strategii firmy. Przeprowadzenie tego procesu w sposób stopniowy umożliwia dodatkowo swobodne dostosowanie rynku do nowego nazewnictwa.- wyjaśnia Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.