Panattoni Europe rozbudowuje Panattoni Park Łódź East o kolejne 11 300 mkw. Najemcą zaplanowanej powierzchni jest dotychczasowy klient parku - firma TERG-Mediaexpert specjalizująca się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów.

Panattoni Europe poinformował o planowanej rozbudowie Panattoni Park Łódź East, jednego z czterech nowoczesnych kompleksów dystrybucyjnych dewelopera, zlokalizowanych w centralnej Polsce. W ramach nowej inwestycji powstanie dodatkowe 11 300 mkw.

Powiększenie parku jest wynikiem ekspasji powierzchni klienta parku, firmy TERG-Mediaexpert. Dotychczas, najemca zajmował 12 000 mkw., a wraz z nowo wybudowaną częścią, jego centrum magazynowe zajmie łącznie 23 300 mkw. Inwestycja prowadzona jest w ramach kolejnego etapu  realizacji czwartego budynku, a jej zakończenie planowane jest na maj 2014.

- Bardzo cieszymy się, że już po raz drugi mieliśmy przyjemność doradzać firmie TERG-Mediaexpert w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynowej. Kontynuacja współpracy jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że wspólnie dokonywane decyzje okazały się jak najbardziej trafne - komentuje transakcję Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang La Salle w Polsce, doradzającej przy transakcji.