21 stycznia w Fabryce Grohmana odbyła się uroczystość wręczenia zezwoleń połączona ze spotkaniem noworocznym z udziałem Inwestorów i Partnerów ŁSSE S.A. oraz władz samorządowych.

Uroczystość tradycyjnie odbyła się w sali konferencyjnej fabryki Grohmana. W obecności Karola Młynarczyka, Wicewojewody Łódzkiego, władz samorządowych oraz pozostałych Inwestorów i Partnerów strefowych, Zarząd ŁSSE S.A. wręczył siedem zezwoleń firmom: Euros Sp. z o.o., POPRAWA Producent Opakowań Tekturowych, TOMMARK Adamczyk, Langner, Rogozińska Sp. j., Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o., Sp. k., Zarecki Foods Sp. z o.o., Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. oraz Cynkownia Radomsko Sp. z o.o.

- Od kilkunastu już lat chwalimy sobie współpracę z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną – mówił Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Zarządu Grupy Tubądzin – największego projektu inwestycyjnego z 2015 r.

- Oprócz naszej podstawowej działalności, czyli pozyskiwania inwestorów, którzy tworzą nowe miejsca pracy w Regionie Łódzkim, jest jeszcze szereg dodatkowych działań, w które się angażujemy –  powiedział Tomasz Sadzyński, Prezes Zarządu ŁSSE S.A. w podsumowaniu 2015 roku w ŁSSE.