Inwestor Parku Handlowego My Box w Namysłowie i firma Mirbud S.A. podpisały umowę na rozpoczęcie prac budowlanych, prace rozpoczną się pod koniec maja 2014.

Park Handlowy MY BOX Namysłów to inwestycja o powierzchni  4 000 mkw. Obiekt zostanie wybudowany  w samym centrum miasta, przy ulicy Bohaterów Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl. W strefie oddziaływania obiektu mieszka około 60 000 osób.  W jednopoziomowym parku handlowym znajdować się będzie 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking z wygodnymi miejscami do parkowania mieszczący 80 samochodów.

Otwarcie MY BOX Namysłów zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2014 roku. Dużym atutem oferty My Box w Namysłowie będą marki, które w chwili obecnej są niedostępne na lokalnym rynku. Park Handlowy MY BOX Namysłów będzie pierwszą tego typu placówką w mieście.  W raz z powstaniem MY BOX Namysłów grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w  Europie Środkowo-Wschodniej.  

Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca inwestycji - firma Mirbud S.A., spółka notowana na warszawskiej GPW, znana jest z terminowości, wykwalifikowanej kadry oraz wysokich standardów realizacji.  Mirbud S.A. ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, w dużej mierze należących do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej, inżynieryjno–drogowego i mieszkaniowego.