Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej organizuje wyjazd Misji Gospodarczej do Mozambiku i Republiki Południowej Afryki w terminie 1-9 września.
 
W Mozambiku w dniach od 2-go do 5-go września członkowie misji odwiedzą Wielobranżowe Międzynarodowe Targi Handlowe w stolicy kraju w Maputo (The Feira International de Maputo), odbywające się w dniach 3-5 września. Na tych targach na stoisku Radcy Handlowego Ambasady RP w Johannesburgu będą stworzone dogodne możliwości prowadzenia akwizycji eksportowo-importowej oraz rozmów B2B z przedstawicielami firm Mozambiku; wezmą udział w Forum Biznesu oraz spotkaniu z lokalnymi firmami i przedstawią oferty eksportowe firmom zrzeszonym w Izbie Handlu i Przemysłu Mozambiku.
 
W RPA w dniach od 6-go do 8-go września wezmą udział w Forum Biznesu w dniu 7 września w Nelspruit - stolicy południowoafrykańskiej prowincji Mpumalanga, zorganizowanym przez Mpumalanga Economic Growth Agency; odbędą spotkanie B2B z lokalnymi firmami w ramach Forum Biznesu zorganizowanego przez Johannesburg Chamber of Commerce and Industry.