Firma JHM Development S.A. rozpoczęła budowę nowego obiektu handlowo-usługowo-biurowego w Rumi przy ul. Dębogórskiej i Gdańskiej. Na 3 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej dla najemców powstanie m.in. market spożywczy. Głównym wykonawcą jest Mirbud SA. Koszt inwestycji to ponad 8 mln zł.

Na placu budowy przy ul. Dębogórskiego i Gdańskiej, gdzie powstaje nowy obiekt, generalny wykonawca, firma Mirbud S.A. wymieniła grunt i rozpoczęła wylewanie fundamentów pod budowany obiekt. Galeria handlowa wybudowana zostanie na działce o powierzchni 13 169 mkw. Koszt inwestycji to 8 037 125 zł. W obiekcie o powierzchni 3 017,85 mkw. znajdzie się market spożywczy oraz 7 lokali usługowo-handlowo-biurowych. Przy obiekcie powstanie również parking na 112 miejsc postojowych.

Otwarcie centrum zaplanowane jest na grudzień  2014 r., pierwsi klienci zdążą więc zrobić przedświąteczne zakupy w nowym obiekcie. Równocześnie z budową trwają prace nad pozyskaniem najemców powierzchni handlowych, usługowych i biurowych.