Pół roku po otwarciu pierwszej części kompleksu biurowego Green Horizon w Łodzi otworzy się budynek B. Nowych najemców będzie przyjmował od maja. 

Green Horizon to kompleks biurowy klasy A, zlokalizowany przy ul. Pomorskiej 106 w Łodzi, tuż przy rondzie Solidarności. Składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 33.000 mkw. Budynek A – Infosys Green Horizon – oddany został do użytku pod koniec 2012 r. Jego część biurowa została w całości wynajęta przez firmę Infosys BPO. Powierzchnię handlową zajmują m.in. PKO BP i PNB Paribas.

Budynek B o powierzchni 13.500 mkw. zostanie ukończony w maju tego roku. Jego pierwsi najemcy to SouthWestern, Grupa Medicover, PwC i Getin Noble Bank.   
 
Inwestycja firmy Skanska odpowiada potrzebom firm z sektora BPO (business process outsourcing). Projekt spełnia najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa informacji. Nieruchomość została zaprojektowana zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Green Horizon zdobył precertyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold oraz otrzyma certyfikat EU GreenBuilding.
 
-Cieszymy się z kontynuowania współpracy z firmą Skanska Property Poland i możliwości zarządzania jednym z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w Polsce. We wrześniu 2012 r. wygraliśmy przetarg na obsługę pierwszej fazy kompleksu – Infosys Green Horizon. Drugą fazą będziemy zarządzać od maja – mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield.