Spółka Orlen Oil wynajęła 1 700 mkw. w Opolska Business Park - nowoczesnym kompleksie biurowym realizowanym przez Echo Investment w północnej części Krakowa.

Umowa z Orlen Oil inauguruje proces wynajmu powierzchni krakowskiego projektu biurowego Echo Investment.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak renomowana firma jak ORLEN OIL zdecydowała się urządzić swoje biuro w budynku I etapu Opolska Business Park. Nasza inwestycja to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno lokalizację, jak i komfort pracy. Dzięki przyjaznym dla środowiska instalacjom, najemcy naszego biurowca mogli liczyć na niższe koszty eksploatacyjne, a użytkownicy na udogodnienia ułatwiające codzienne korzystanie z nowoczesnych funkcji budynku” - mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Spółka Orlen Oil, działająca w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych.

Opolska Business Park składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łączna powierzchnia biurowa to 57 000 mkw. Projekt jest realizowany w trzech etapach. Zakończenie pierwszego budynku o powierzchni ponad 19 000 mkw., zaplanowano na IV kwartał 2015 roku.