Firma British-American Tobacco Polska S.A. sprzedała nieruchomość przemysłową w podkrakowskim Jaworniku. 

Colliers International, jako wyłączny agent reprezentujący British-American Tobacco Polska S.A. w sprzedaży nieruchomości przemysłowej w Jaworniku koło Krakowa, prowadził również kampanię marketingową projektu. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 12 hektarów i oferuje łącznie prawie 29 000 mkw. powierzchni użytkowej.
 
- Sprzedaż hali w Jaworniku jest o tyle interesująca, że na obecnym rynku transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości o takim charakterze są niezwykle rzadkie. Ciężko jest bowiem znaleźć klienta, któremu wielkość i parametry istniejących obiektów będą odpowiadać i będą dopasowane do profilu jego działalności. Nam udało się takiego klienta znaleźć w stosunkowo krótkim czasie, co ciekawe z zupełnie innej branży niż dotychczasowy właściciel. Doskonale jednak wiedzieliśmy jaki profil działalności może się sprawdzić w tym obiekcie. – komentuje odpowiedzialny za transakcję z ramienia Colliers International Maciej Chmielewski, partner w Colliers International, dyrektor w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych.
 
Na terenie dawnej fabryki papierosów znajdują się powierzchnie o charakterze produkcyjnym, magazynowym, jak również biurowym. Obiekt usytuowany jest w pobliżu drogi krajowej Karków-Myślenice z bezpośrednim dojazdem do Zakopianki.