Nowa siedziba banku – Przystanek mBank – powstaje przy ulicy Kilińskiego 74 w Łodzi i zaoferuje łącznie ok. 24 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Projekt jest już w realizacji, a najemca przejmie swoje powierzchnie w III kwartale 2017 roku. Inwestorem oraz deweloperem projektu jest firma Ghelamco Poland.

Przystanek mBank to pierwszy projekt realizowany przez Ghelamco Poland w Łodzi. Obiekt będzie główną siedzibą dla pracowników Grupy mBanku w Łodzi. Bank zajmie całą powierzchnię biurową w nowym budynku, czyli ok. 24 000 m2.

Łódź od lat jest jednym z najważniejszych ośrodków dla mBanku, w tym miejscu narodziła się i rozwija bankowość detaliczna, na rzecz której pracuje dziś ponad 2 tys. osób. Obecnie mBank ulokowany jest w kilku budynkach, a więc nowa siedziba będzie oznaczała znaczącą poprawę komfortu pracy dla wszystkich naszych pracowników. Dodatkowo, bliskość dworca kolejowego Łódź Fabryczna pozwoli na szybkie i bezproblemowe połączenie z warszawską centralą – komentuje Jacek Popiołek, Dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami, mBank.