Firma TTS Poland podpisała umowę, zwiększając o ponad 500 mkw. powierzchnię najmu w pierwszym oddanym do użytkowania biurowcu rozwijającego się BCB Business Park, największego inwestora prywatnego działającego w obrębie nowopowstającej dzielnicy biznesowej trójmiasta - Airport City. 

TTS Poland, spółka  która działalność w Polsce zaczęła od wynajmu powierzchni biurowej w BCB Business Park, rozwija swoją działalność na rynku lokalnym. TTS Poland  jest globalną firmą działającą na rynku od ponad 40 lat. Firma ta projektuje, dostarcza, instaluje oraz serwisuje urządzenia dla przemysłu morskiego i offshore, będąc jednocześnie drugim największym światowym dostawcą w tym potężnym segmencie rynku. Grupa TTS zatrudnia ponad tysiąc osób i posiada swoje oddziały w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce na swoją siedzibę wybrała Gdańsk.

Prezes zarządu Bałtyckiego Centrum Biznesu, Przemysław Nowak, stwierdził, że powierzchnie biurowe w BCB Business Park  cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm skandynawskich oraz instytucji finansowych i wkrótce poinformuje o rozpoczęciu budowy kolejnego etapu.