Apsys Polska wygrał przetarg na zarządzanie centrum handlowo-rozrywkowym Nova Park. Powstająca w Gorzowie Wielkopolskim inwestycja będzie już 15. obiektem, zarządzanym przez tę firmę.

Inwestorami obiektu są Futureal oraz Caelum Development, firmy z którymi Apsys nawiązał współpracę po raz pierwszy. Dzięki podpisaniu umowy na obsługę Nova Parka, spółka powiększyła swoje portfolio zarządcze o 15 już obiekt handlowy, pierwszy z województwa lubuskiego. - Wygrana w przetargu jest konsekwencją realizacji naszej strategii rozwoju na najbliższe lata, a także wieloletniego i bardzo bogatego doświadczenia zarządczego jakie posiadamy. Apsys jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku, które już kilkanaście lat temu zaoferowały usługi wszechstronnej obsługi galerii handlowych – mówi Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

- NoVa Park to największe w regionie centrum handlowo-rozrywkowe. Bardzo cieszymy się z podjęcia współpracy przy tym ważnym przedsięwzięciu z tak profesjonalnym i doświadczonym zarządcą jak Apsys – dodaje Anna Malarczyk, dyrektor zarządzająca Futureal Management Polska.

Współpraca Apsys z właścicielami Nova Park rozpocznie się w dniu otwarcia galerii, które jest zaplanowane na 18 kwietnia 2012 r. Nova Park będzie największym obiektem handlowo-rozrywkowym w Gorzowie Wielkopolskim oraz regionie lubuskim. Położona w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadwarciańskiego i głównych szlaków komunikacyjnych galeria zaoferuje 32 tys. mkw. powierzchni handlowej. 85% z niej zostało już zarezerwowanych przez znane marki, w wielu przypadkach nieobecne dotąd na lokalnym rynku.