Panattoni Europe podpisał umowy najmu w Panattoni Park Pruszków. OPDF, firma specjalizująca się w dystrybucji leków, zajmie 3 600 mkw.

Do grupy klientów Panattoni Park Pruszków dołączył nowy najemca - Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych (OPDF S.A.). Spółka jest prężnie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która w Panattoni Park Pruszków zajmie 3 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International, reprezentowana przez Grzegorza Palucha. Z kolei firma Lognet, operator logistyczny i dotychczasowy klient parku, przedłużył umowę najmu na powierzchnię 3 200 mkw.

- Cieszę się, że mieliśmy przyjemność reprezentować firmę OPDF SA w poszukiwaniu powierzchni magazynowej w rejonie Warszawy. Wybór Panattoni na dostawcę powierzchni dla OPDF wynikał z elastycznego podejścia dewelopera co do warunków najmu oraz z optymalnej dla OPDF lokalizacji parku. Zarówno praca z OPDF, jak i z firmą Panattoni, mimo napiętego harmonogramu oraz specyficznych wymagań najemcy, była prawdziwą przyjemnością i jestem przekonany, że nowa powierzchnia pozwoli na dalszy rozwój i ekspansję rynkową firmy OPDF - powiedział Grzegorz Paluch, Colliers International, firmy pośredniczącej w transakcji.

Panattoni Park Pruszków to zespół trzech obiektów o łącznej powierzchni 79 000 mkw. Park oferuje szeroki wachlarz rozwiązań magazynowych, dostosowanych do potrzeb różnych branż. Jego zalety doceniło wiele firm m.in.: Henkel, Orange, DSV czy CAT. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja - w Pruszkowie, zaledwie 15 km od centrum Warszawy; oraz walory komunikacyjne. Centrum położone jest w odległości 800 metrów od drogi krajowej numer 2 (E30) Warszawa-Poznań, w pobliżu węzła "Pruszków" na autostradzie A2.