BNP Paribas Real Estate wspólnie z kancelarią prawniczą Dentons przygotował nowe edycje przewodników po inwestycyjnych rynkach nieruchomości komercyjnych w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

Przewodniki zawierają informacje o możliwościach inwestycyjnych w czterech wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE): w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W przewodnikach analizowana jest specyfika rynków nieruchomości komercyjnych w największych miastach poszczególnych krajów regionu CEE z podaniem kluczowych danych statystycznych. Te rozdziały publikacji, które dotyczą uwarunkowań prawnych i podatkowych obowiązujących na terenie analizowanych państw zostały przygotowane przez kancelarię prawniczą Dentons.

W publikacjach znajdują się ponadto wypowiedzi międzynarodowych inwestorów obecnych w poszczególnych krajach tego regionu Europy oraz przykłady konkretnych nieruchomości, w które można zainwestować. Wspomniane są również inne możliwości inwestycyjne, z których skorzystać mogą zarówno inwestorzy instytucjonalni jak i indywidualni, chcący ulokować swoje środki na rynkach nieruchomości komercyjnych w regionie CEE (np. poprzez udziały w funduszu inwestycyjnym).

Przewodnik po Polsce do pobrania poniżej (w jęz. angielskim).