Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizują konferencję poświęconą tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego – V odsłonę “Ppp”, która odbędzie się 19 grudnia w Centrum Bankietowo-Konferencyjnym Ambasador.

Celem spotkania jest zmiana dotychczasowego spojrzenia na problematykę ppp, która do tej pory była dyskutowana głównie od strony teoretycznej. Na spotkaniu zaprezentowane oraz omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu ppp w wybranych sektorach. Wszystkie wystąpienia będą zawierały case study, zaś uczestnicy będą mieli okazję do zadania pytań ekspertom oraz wymiany dotychczasowych spostrzeżeń i doświadczeń.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli sektora publicznego, samorządowców oraz osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego. Udział w konferencji jest bezpłatny dla pierwszych 150 uczestników, którzy dokonają rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pppwpraktyce.eu.