Ministerstwo Gospodarki wspólnie z Konfederacją Lewiatan, Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa, Centrum PPP i Business Advisory Board Europejskiej Komisji Gospodarczej organizuje warsztaty poświęcone praktycznym zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP), które odbędą się 1 grudnia 2015 r.

Warsztaty prowadzone będą w dwóch panelach tematycznych. Panel I będzie poświęcony zagadnieniu jak dobrze przygotować odpowiedź na ogłoszenie o zamówieniu dotyczące realizacji inwestycji w formule PPP? Tematem panelu II będzie - PPP Project Pipeline – czy to warunek niezbędny ożywienia rynku PPP w Polsce?

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili przedsiębiorcy realizujący projekty PPP w Polsce (m. in.Przemysław Szulfer, z-ca dyrektora administracyjno-finansowego w Warbud oraz Nasser Massoud, członek zarządu Interhealth Canada Limited), jak i na świecie (członkowie Business Advisory Board EKG oraz International Finance Corporation, Bank Światowy).

Warsztaty odbędą się 1 grudnia w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja na stronie MG.