Paged wystawił na sprzedaż dwie nieruchomości produkcyjno-magazynowe zlokalizowane w Jarocinie i Ełku. Na inwestorów czekają działki o powierzchni 5,7 ha oraz 8,1 ha. 

Nieruchomości zabudowane budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej oraz biurowej mieszczące się w Jarocinie i Ełku są w pełni uzbrojone w infrastrukturę techniczną i objęte prawem użytkowania wieczystego. Zgodnie z przeznaczeniem terenu nowi właściciele nieruchomości będą mogli wykorzystać je pod budowę obiektów produkcyjnych, składów lub magazynów oraz świadczenie usług.

Pierwsza z wystawionych na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Jarocina, przy ul. Powstańców Wielkopolskich, blisko międzynarodowych szlaków komunikacyjnych powiązanych autostradą A2 i drogami krajowymi DK15 i DK12. Takie umiejscowienie pozwala na łatwy dojazd do obu granic polsko-niemieckiej i polsko-ukraińskiej. Powierzchnia tej działki wynosi 5,7 ha.

Druga nieruchomość położona jest przy ul. Przemysłowej 10 w Ełku. Jej powierzchnia wynosi 8,1 ha. Nieruchomość leży u zbiegu dwóch dróg krajowych, z bezpośrednim wyjazdem na DK 65, co pozwala na dogodne połączenie ze szlakami komunikacyjnymi prowadzącymi do wschodniej granicy Polski.

Więcej informacji o nieruchomościach: www.warehouses.pl i pod numerem: +48 22 331 7800