Do zespołu Segro, dewelopera, właściciela i zarządcy nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej w Europie, dołączyła kolejna osoba. Od czerwca 2015 roku Damian Niedzielski objął stanowisko Development Managera, odpowiedzialnego za rozwój parków magazynowych zlokalizowanych w Warszawie i okolicach a także w Gdańsku.

Damian Niedzielski ma 8-letnie doświadczenie zawodowe na rynku magazynowym, które zdobył pracując dla firmy Savills Polska oraz Axi Immo Group. Swoje kwalifikacje doskonalił w MLP Group na stanowisku Development Manager jako osoba odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowo-logistycznych i realizację obiektów BTS na terenie Polski. Damian Niedzielski jest absolwentem studiów magisterskich na Wydziale Studiów Międzynarodowych Wyższej Szkoły Cła i Logistyki w Warszawie oraz absolwentem studiów inżynierskich na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu.

W Segro  Damian Niedzielski zajmie się rozbudową parków magazynowych znajdujących się w regionie warszawskim, a także kompleksem zlokalizowanym w Gdańsku.

- Cieszymy się, że osoba z tak dużym doświadczeniem dołączy do naszego zespołu. Wiedza i lata pracy przy obiektach BTS z całą pewnością spełnią oczekiwania naszych najemców przy nowych projektach. – informuje Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.