Międzynarodowa firma doradcza JLL poinformowała, że Katarzyna Krokosińska dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy na stanowisko Starszego Konsultanta ze specjalizacją z obszaru wrocławskiego rynku biurowego.

Do jej obowiązków należeć będzie obsługa już obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na Dolnym Śląsku, a także współpraca z władzami miasta i innymi jednostkami rządowymi i samorządowymi, a także organizacjami biznesowymi oraz inwestorami. Katarzyna będzie pełnić obowiązki we wrocławskim biurze firmy przy Placu Solnym 14/6.

Katarzyna Krokosińska przed dołączeniem do zespołu JLL realizowała projekty doradcze z zakresu koordynacji procesów inwestycyjnych. Przez kilka lat pracowała w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, a przed jej powstaniem w Zespole ds. Wspierania Inwestorów Zagranicznych przy Biurze Prezydenta Wrocławia, przy określaniu kierunków rozwoju i wdrażania strategii pozyskiwania nowych inwestorów, a także przy wsparciu firm już obecnych na Dolnym Śląsku, takich jak m.in. Whirlpool, Bosch, 3M, Volvo, HP, Siemens.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne) oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji wg FIDIC na Politechnice Wrocławskiej.