Znamy finalistów MIPIM Awards 2020

  • 7 lutego 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. MIPIM)

11-osobowe jury wybrało 45 projektów z 19 krajów, które przechodzą do finału najważniejszych nagród międzynarodowego rynku nieruchomości MIPIM Awards 2020.
 
Najwięcej projektów (osiem) pochodzi z Francji, kolejne pięć z Rosji, cztery z Belgii i Chin oraz trzy z Polski i Kanady.
 
Jury, któremu przewodniczy w tym roku Méka Brunel, dyrektor generalny Geciny, przeanalizowało ponad 228 zgłoszeń z 45 krajów i znalazło się na liście najlepszych projektów w każdej z 11 kategorii konkursowych.
 
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii wręczenia nagród MIPIM, która odbędzie się w czwartek, 12 marca o godz. 18.30 w Grand Auditorium Palais des Festivals w Cannes.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2020 są jednymi z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych na świecie. Od trzech dekad impreza odbywa się w Palais des Festivals w Cannes - kojarzonym ze słynnym festiwalem filmowym, czerwonym dywanem i gwiazdami srebrnego ekranu.

Tegoroczne targi odbędą się w terminie 12-13 marca. Zobacz zgłoszone projekty do MIPIM Awards 2020!

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów