Już w połowie października odbędzie się 11 Samorządowe Forum Kapitału i Finansów - spotkanie przedstawicieli świata samorządowego i biznesu.

11 Samorządowe Forum Kapitału i Finansów odbędzie się w dniach 9-10 października w Warszawie w Hotelu Sofitel Victoria. Forum to od lat jedna z najważniejszych imprez świata samorządowego. Obejmuje zagadnienia dotyczące finansów publicznych w administracji lokalnej oraz inwestycji na szczeblu samorządowym, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystywania środków unijnych. Jedną z głównych części konferencji jest Kongres Skarbników Polskich Samorządów.

Wśród poruszanych tematów pojawią się m.in. takie tematy jak inteligentny samorząd, zamówienia publiczne a innowacje, zamówienia publiczne – bariery współpracy z samorządami w ocenie przedsiębiorców, pozyskiwanie inwestorów i Specjalne Strefy Ekonomiczne, zielony biznes a samorządy, czy PPP jako sposób na inwestycje.

Więcej informacji www.samorzadoweforum.pl oraz pod adresem e-mail: konferencje@municipium.com.pl i numerem tel. 22 242 80 55. Serwis Tereny Inwestycyjne Info jest patronem medialnym 11 Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.