21 maja przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w konferencji dotyczącej inwestowania na terenie podstrefy Kalisz w Wałbrzyskiej SSE.  

Spotkanie będzie służyło prezentacji oferty terenów inwestycyjnych Kalisza oraz korzyści płynących z prowadzenia działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej SSE. Najważniejszą kwestią poruszoną podczas wydarzenia będzie omówienie zasad funkcjonowania firm w Strefie. Równie istotny będzie temat ulg i wsparcia, o które mogą się ubiegać przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność w obrębie Wałbrzyskiej SSE.

Podczas konferencji potencjalnym inwestorom szczegółowo przedstawiony zostanie kaliski kompleks inwestycyjny, który znajduje się w Wałbrzyskiej SSE. Spotkanie będzie również okazją do rozmów indywidualnych służących uzyskaniu wyczerpujących informacji na temat Strefy. Dla przedsiębiorców ważne będzie z pewnością to, że na terenie Wałbrzyskiej SSE prosperuje już wiele lokalnych firm – przeważnie małych i średnich.

Spotkanie odbędzie się 21 maja w Villi Calisia w Kaliszu. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy potwierdzić swoją obecność do 17 maja.