20 września w warszawskim hotelu Hyatt odbędzie się VII Polish Outsourcing Forum, organizowane przez Roadshow Polska.

Outsourcing Forum to rozpoznawalne i prestiżowe spotkanie, które w całości poświęcone jest tematyce outsourcingu. Bogaty wachlarz poruszonej problematyki, uczestnictwo szerokiego grona polskich i zagranicznych ekspertów oraz profesjonalne przygotowanie konferencji umożlwiają uczestnikom zdobycie wiedzy, rzetelnej dyskusji i są okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Spotkanie dzieli się na bloki tematyczne. Wśród nich znajdują się outsourcing w sektorze publicznym, praktyczny model Partnerstwa Publiczno Prywatnego (PPP), polski rynek BPO na tle światowych trendów, przyszłość nowoczesnych usług biznesowych i szanse Polski na napływ inwestycji w tym zakresie sukces wdrożenia procesu BPO/ITO w korporacji, zagrożenia jakie niesie outsourcing oraz korzyści dla samorządów związane z inwestycjami outsourcingowymi.

Celem zbliżającego się VII Forum Outsourcingu będzie zaprezentowanie w gronie przedstawicieli biznesu, rządu i mediów, najnowszych trendów na rynku outsourcingowym w Polsce i na świecie.