Suwałki zapraszają na V Forum Biznesowe Pogranicza

  • 23 września 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

V Forum Biznesowe Pogranicza

W dniach 21-22 października 2021 r. odbędzie się V Forum Biznesowe Pogranicza w Suwałkach. Wydarzenie posiada już wieloletnią tradycję, a w bieżącym roku jest największą międzynarodową, gospodarczą imprezą w województwie podlaskim. Każda edycja Forum poświęcona jest kwestiom gospodarczym, charakterystycznym dla tej części Polski i Europy oraz interesującym dla przedsiębiorców Regionu Pogranicza.

W 2019 roku tematem przewodnim wydarzenia „Tourism Industry Hotels” – była branża turystyczna i hotelarska, 2018 – „Metal Industry Design” metalowo-maszynowa, 2017 – „Food Industry Life” – rolno-spożywcza, natomiast w 2016 – poświęciliśmy branży drzewno-meblarskiej. Kolejne edycje Forum cieszyły się znacznym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, gromadząc ok. 2 tys. uczestników. W tym roku organizujemy Forum pod hasłem  „Nowa rzeczywistość - Nowe wyzwania” tematyką obejmując istotne dla Polski, Europy i Świata wyzwania gospodarcze.

Nowa rzeczywistość po ponad roku pandemii przyniosła zarówno nowe wyzwania w prowadzeniu biznesu, jak również podkreśliła znaczenie dotychczasowych, występujących zarówno globalnie, jak i lokalnie w regionie Polski Północno-Wschodniej. Właśnie o nowych perspektywach i wyzwaniach chcielibyśmy dyskutować w gronie ekspertów, samorządowców, polityków a przede wszystkim przedsiębiorców. Suwalskie spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się zmianom, które w tym czasie dotknęły małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w naszym regionie, Polsce i na świecie.

Tegoroczne Forum podzielone na cztery bloki tematyczne:

  • Transformacja energetyczna
  • Zmiany demograficzne
  • Firmy pogranicza na rynku globalnym
  • Cyfrowa gospodarka


Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorców zarówno z Polski, Litwy i Białorusi, a także samorządowców, polityków i naukowców. W tym roku przedstawicieli białoruskich firm będzie mniej za to będzie obecna duża reprezentacja firm z Ukrainy.

Organizatorem Forum jest Prezydent Miasta Suwałk oraz Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach Polska-Wschód Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje wraz z agendą oraz rejestracją i informacjami nt. partnerów, sponsorów jak i poprzednich edycji Forum znajdują się na stronie www.forumpogranicza.pl.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów