Trwa konkurs gospodarczy Łomżyńskie Anioły Biznesu 2020

  • 24 września 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Łomżyńskie Anioły Biznesu

W dniu 1 września 2021 roku rozpoczęła się czwarta edycję konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu. Konkurs organizowany od 2017 r. przez Miasto Łomża wspólnie ze Starostwem Łomżyńskim dedykowany jest przedsiębiorcom, a nagroda „Łomżyńskie Anioły Biznesu” jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu. Nagroda stała się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.

Kandydatów można zgłaszać do 30 września 2021 r. W październiku odbędzie się głosowanie internetowe w kategoriach Firma z sercem i Ambasador Ziemi Łomżyńskiej, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali pod koniec listopada.

W trakcie trzech edycji w latach 2017, 2018, 2019 zostały przyznane nagrody w takich kategoriach jak Firma Roku, Inwestor Roku, Debiut Roku, Firma z sercem, Kobieta Biznesu, Pracodawca Jutra, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej, Super Anioł.

W roku 2020 zaplanowana była kontynuacja konkursu, niestety z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju konkurs nie odbył się. Natomiast w 2021 r. inicjatywa została wznowiona.

Kategorie konkursu w tym roku zostały zaktualizowane i uwzględniają aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii. Nagrody zostaną  przyznane w 6 kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Firma „z sercem”, Pracodawca Jutra, Kobieta Sukcesu, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej. 

Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców. Partnerami konkursu są  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Województwo Podlaskie, PKO BP. Patronat medialny  TVP 3 Białystok, Radio Białystok, www.tereny inwestycyjne.info

Więcej informacji na stronie Organizatora: http://klab.um.lomza.pl/ 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów