Już na początku maja brażna BPO ma szansę spotkać się w Opolu. Miasto organizuje konferencję z cyklu Prospects in Poland "Zielone światło dla BPO/ITO. Perspektywy rozwoju sektora usług biznesowych w Opolu”, która odbędzie się 8 maja w hotelu Szara Willa w Opolu. 

Wśród poruszonych zagadnień znajdą się pytania: Czy outsourcing może być motorem rozwoju? Jakie są największe atuty Opola w kontekście rozwoju branży usług biznesowych? Jak wygląda współpraca nauki i biznesu w regionie? Jak władze miasta mogą wspierać inwestorów? Czy rynek nieruchomości biurowych jest wystarczająco atrakcyjny w oczach inwestorów? To tylko niektóre z ważnych dla regionu kwestii, które zostaną poruszone przez prelegentów i panelistów podczas spotkania.

Partnerami konferencji są: Deloitte, Capgemini, ABSL, APA Kuryłowicz, Pracuj.pl oraz HP. Gośćmi specjalnymi spotkania będą m.in. Paweł Panczyj, dyrektor zarządzający ABSL oraz Marek Zuber, znany ekonomista i analityk rynków finansowych. Serwis Tereny Inwestycyjne Info jest patronem medialnym wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji internetowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 maja.