Nosowski Konratowski i Wspólnicy

01 marzec 2012  |  Autor: Administrator Serwisu
(fot. materiał prasowy)
(fot. materiał prasowy)
Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
tel./fax +48 (094) 347 08 66
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.nosowski.pl

Zakres działalności: umowy handlowe, kompleksowa obsługa przedsiębiorców (w tym m.in. zakładanie, przekształcanie i likwidacja spółek), prawo własności intelektualnej, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo pracy, obrót nieruchomościami.
© Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych w serwisie nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody D&B Partners S.C. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody D&B Partners S.C. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Zapytaj o licencję na publikację (biuro@terenyinwestycyjne.info)