Majchrzak Brandt & Wspólnicy

01 marzec 2012  |  Autor: Administrator Serwisu
(fot. materiał prasowy)
(fot. materiał prasowy)
Grunwaldzka 115
60-313 Poznań
tel. +48 (061) 278 70 00
fax +48 (061) 868 70 15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.mbwnet.pl

Zakres działalności: bankowość i ubezpieczenia, doradztwo korporacyjne, energetyka, fuzje, przejęcia i przekształcenia, inwestycje bezpośrednie, nieruchomości, ochrona środowiska, podatki, postępowania sądowe i administracyjne, prawo pracy, prawo własności intelektualnej, specjalne strefy ekonomiczne, telekomunikacja i nowe technologie, zamówienia publiczne.
© Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych w serwisie nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody D&B Partners S.C. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody D&B Partners S.C. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Zapytaj o licencję na publikację (biuro@terenyinwestycyjne.info)