Deloitte Legal

01 marzec 2012  |  Autor: Administrator Serwisu
(fot. materiał prasowy)
(fot. materiał prasowy)
Aleja Jana Pawła II 19
00-854 Warszawa
tel. +48 (022) 511 08 11
fax +48 (022) 511 08 13
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.deloitte.com/pl/kancelaria

Zakres działalności: prawo cywilne, prawo spółek handlowych, fuzje i przejęcia, przekształcenia i restrukturyzacje przedsiębiorstw, inwestycje typu „greenfield”, prawo nieruchomości, prawo zamówień publicznych, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo konkurencji, prawo autorskie i  własności przemysłowej, prawo upadłościowe, międzynarodowe prawo prywatne, prawo w zakresie przetwarzania danych osobowych, prawo w zakresie ochrony środowiska, prawo wspólnotowe, postępowania sądowe i administracyjne, postępowania podatkowe i celne, postępowania przed sądami administracyjnymi.
© Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych w serwisie nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody D&B Partners S.C. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody D&B Partners S.C. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Zapytaj o licencję na publikację (biuro@terenyinwestycyjne.info)