15-letni biurowiec zlokalizowany w pobliży Placu Unii Lubelskiej w Warszawie przeszedł gruntowną modernizację.

Europlex jest wielofunkcyjnym obiektem, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Budowa biurowca została ukończona w 1999 roku, zaś sam obiekt powstał w miejscu legendarnego kina "Moskwa". Jones Lang LaSalle zarządza nieruchomością z ramienia międzynarodowego funduszu AICEE II, dla którego Heitman International świadczy usługi Asset Management.

Na początku roku zakończyły się prace aranżacyjne i modernizacyjne w obrębie recepcji części biurowej budynku Europlex, przy ul. Puławskiej i Chocimskiej w Warszawie. Wielofunkcyjny, biurowo - handlowy obiekt, oferujący ponad 25 000 mkw. powierzchni najmu, został zmodernizowany. Podczas renowacji użyto takich materiałów jak drewno i aluminium, dzięki czemu osiągnięto przyciągający uwagę efekt kolorystyczny, wzmocniony dodatkowo przez zintegrowane oświetlenie. Wszystkie te elementy powodują, że budynek sprawia wrażenie nowo oddanego do użytku.

- Nowy wygląd recepcji został zaprojektowany z niezwykłą troską o detale po to, aby zapewnić trwałość rozwiązań i zwiększyć komfort zarówno dla gości, jak i najemców. Po niedawnym otwarciu sklepu sieci Alma, który odświeżył wizerunek i rozszerzył ofertę części handlowej budynku, modernizacja recepcji biurowych zwiększa atrakcyjność obiektu w oczach potencjalnych najemców szukających ciekawych lokalizacji biurowych na obrzeżach centrum Warszawy - mówi Adrian Bojczuk, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowej, Jones Lang LaSalle.