Jeszcze w I półroczu Warszawa wzbogaci się o nowoczesny i najwyższy biurowiec klasy A. Vector +, którego inwestorem jest PROFBUD, dostarczy 13 500 mkw. powierzchni najmu w dwóch wieżach o wysokości 15 i 7 kondygnacji.

Vector+ jest już w zaawansowanej fazie budowy. Do zakończenia realizacji inwestycji pozostało jedynie wykonanie prac drogowych i zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz części wspólnych – ułożenie posadzki z kamienia naturalnego, montaż sufitów podwieszanych oraz położenie okładzin ściennych. Obecnie deweloper przeprowadza również próby instalacji przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa obiektu.

– Vector + to największy obiekt klasy A budowany w północno-zachodniej części Woli. W ciągu najbliższych 4 lat podaż budynków biurowych w tym rejonie Zachodniego Centrum przekroczy 1 milion mkw., a pracować tu będzie 115 000 osób. Vector + jest odpowiedzią na oczekiwania firm, które chętnie skorzystają z atutów tego fragmentu Woli – idealnie skomunikowanego z całą Warszawą  oraz oferującego wiele zieleni i atrakcyjnych terenów do spędzania wolnego czasu, zgodnie z filozofią work-life balance. – mówi Paweł Malinowski, Prezes zarządu PROFBUD.

Przypomnijmy, że obiekt powstaje przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie, zapewniającym bardzo dobre połączenie komunikacji publicznej z pozostałymi dzielnicami stolicy. Zaledwie kilkanaście kroków od biurowca znajduje się nowa stacja Szybkiej Kolei Miejskiej oraz szereg linii autobusowych i tramwajowych. W planach jest także budowa stacji metra Młynów, do której spacer zajmie jedynie 10 minut.  Natomiast odległość biurowca od Centrum wynosi ok. 15 minut jazdy samochodem. Miłośnikom jazdy na rowerze Vector + zapewni parking oraz szatnie z prysznicami. Biurowiec jest otoczony m.in. pięknym 20-hektarowym Parkiem Moczydło i Parkiem Sowińskiego ze słynnym amfiteatrem.