Wola Center, biurowiec budowany przez należącą do Leszka Czarneckiego firmę LC Corp, zostanie otwarty już we wrześniu. Inwestycja warta 117 mln zł zdobywa już pierwszych najemców. 

Wola Center to nowoczesny kompleks biurowy, który powstaje przy ulicy Przyokopowej na warszawskiej Woli. Budynek oferuje 31.000 m kw. powierzchni najmu dostępnych w czterech budynkach z oddzielnymi recepcjami,  319 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz dodatkowe udogodnienia takie jak m.in. zielone patio, kawiarnie, restauracje i punkty usługowe. Właścicielem Wola Center jest LC Corp. Planowany termin oddania budynku do użytku to wrzesień 2013.

Duża część inwestycji zostanie wynajęta przez również należący do Leszka Czarneckiego Getin Holding. Teraz CBRE informuje, że TPA Horwath, międzynarodowa grupa konsultingowa świadcząca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego, wynajęła 1.100 m kw. powierzchni biurowej w Wola Center w Warszawie.

- Zmianę siedziby warszawskiego biura rozważaliśmy od pewnego czasu w związku z powiększającymi się zasobami kadrowymi i dynamicznym  rozwojem naszej firmy. Zależało nam na powierzchni większej,  dobrze skomunikowanej, funkcjonalnej i rozwojowej. Wola Center spełnia te oczekiwania. Nowa lokalizacja została też dobrze przyjęta przez naszych pracowników, którzy wybrali ją spośród wielu innych alternatyw. - powiedział Wojciech Sztuba, partner zarządzający w TPA Horwath.

Szerzej o koncepcji budynku i projekcie pracowni Kuryłowicz&Associates pisaliśmy tutaj.