Polski Holding Nieruchomości S.A. zainicjował sprzedaż starannie wyselekcjonowanych nieruchomości z portfela Grupy, położonych w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie. Projektem objętych jest osiemnaście willi o cennej wartości historycznej.

Polski Holding Nieruchomości S.A. zainicjował sprzedaż starannie wyselekcjonowanych nieruchomości z portfela Grupy. Projektem objętych jest osiemnaście willi o cennej wartości historycznej. Oferta skierowana jest do małych i średnich firm poszukujących siedziby na prestiżowe biuro oraz do osób prywatnych pragnących nabyć  rezydencję miejską.

- Wychodzimy do klientów z unikalną na warszawskim rynku propozycją zakupu reprezentacyjnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: na modnej Saskiej Kępie, dystyngowanym Żoliborzu Oficerskim, klasycznym Starym Mokotowie oraz w zacisznej Kolonii Staszica  – powiedział Mateusz Matejewski, wiceprezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Wszystkie nieruchomości charakteryzują się znakomitą ekspozycją oraz zlokalizowane są nieopodal biznesowego i kulturowego centrum Warszawy. Wzniesione w większości w okresie przedwojennym odznaczają się cenną wartością historyczną. Większość z nich wykorzystywana była do tej pory na siedziby placówek dyplomatycznych oraz rezydencje ambasadorów.

- To propozycja dla osób ceniących sobie kameralną atmosferę oraz prestiżowe sąsiedztwo ambasad, rezydencji dyplomatów oraz przedwojennych prywatnych willi, kamienic i dworków. Przyszłych nabywców otaczamy zindywidualizowaną opieką i dostosowujemy wybraną nieruchomość tak, by spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – dodał Mateusz Matejewski.    

Wartość wszystkich osiemnastu nieruchomości objętych programem Prestiżowe lokalizacje – nieruchomości na sprzedaż wynosi około 100 mln zł i wpisuje się w długoterminową strategię Polskiego Holdingu Nieruchomości.