Mokotowska 33/35 to nowy projekt biurowy w centrum Warszawy. Inwestycja zakłada rewitalizację kamienicy znajdującej się w ścisłym śródmieściu Warszawy na rogu ulicy Mokotowskiej i Koszykowej.

Inwestor o uznanej już na polskim rynku reputacji, który od końca ubiegłego roku jest nowym właścicielem nieruchomości, obecnie przeprowadza prace budowlano-remontowe obejmujące część handlową i biurową budynku. Zaplanowane prace, które zakładają także nadbudowę kamienicy o jedną kondygnację wraz z reprezentacyjnym tarasem, są przeprowadzane zgodnie z projektem pozostającym w pełnym poszanowaniu dla historycznego charakteru budynku i okolicy.

- Jest nam niezmiernie miło reprezentować i doradzać właścicielowi w procesie komercjalizacji Mokotowskiej 33/35. Na obecnym etapie ustaleń możemy zapewnić, że specyfikacja techniczna budynku odpowiadać będzie potrzebom wymagających najemców poszukujących komfortowego biura w kameralnym budynku – mówi Mikołaj Sznajder, Associate Director w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ, zajmującej się komercjalizacją obiektu.

Mokotowska 33 oferuje 900 m kw. powierzchni handlowej oraz 3 100 m kw. powierzchni biurowej.