Firma doradcza Knight Frank została wybrana przez Wisher Enterprise, międzynarodową spółkę holdingową, na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Grzybowska 43. Budynek o łącznej powierzchni najmu 10 600 m kw. jest aktualnie na etapie budowy. Planowany termin oddania do użytkowania to II kwartał 2016 r.

- Jesteśmy przekonani, że ten interesujący projekt, w tak znakomitej lokalizacji przyciągnie wiele prestiżowych firm. Już teraz, na etapie budowy, prowadzimy szereg rozmów i negocjacji. Grzybowska 43 jest inwestycją kameralną, co stanowi doskonałą alternatywę dla powstających w niedalekiej okolicy projektów wielkopowierzchniowych - komentuje Maciej Skubiszewski, Senior Negotiator w Knight Frank.

Grzybowska 43 to 13-kondygnacyjny biurowiec, oferujący ok. 10 100 m kw. powierzchni biurowej oraz 550 m kw. handlowo-usługowej. Pod budynkiem znajduje się 3-poziomowy parking. Biurowiec zapewnia maksymalną elastyczność przy aranżacji powierzchni przyszłych najemców. Efektywne wykorzystanie części wspólnych zapewnia optymalizację kosztów najmu. Grzybowska 43 jest również miejscem przyjaznym dla rowerzystów, którzy do dyspozycji będą mieli stojaki na rowery, łazienki z prysznicami oraz szatnie. Budynek usytuowany jest w obrębie centralnego obszaru biznesowego Warszawy, w pobliżu al. Jana Pawła. W jego bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja metra Rondo ONZ oraz rozbudowane zaplecze hotelowo-konferencyjne.