Międzynarodowa firma z branży ochrony zdrowia wynajmie 690 mkw. powierzchni biurowej w budynku Holland Park w Warszawie.

Holland Park został ukończony w 1998 r. Oferuje 10.490 mkw. powierzchni biurowej, ponad 1.000 mkw. powierzchni handlowej i ponad 100 podziemnych miejsc parkingowych, składa się z dwóch części: sześciokondygnacyjnego biurowca i mniejszego budynku o nazwie Piano.

Jest położony w ścisłym centrum miasta, przy placu Trzech Krzyży przy Trakcie Królewskim – historycznym szlaku komunikacyjnym Warszawy. W biurowcu Holland Park jak również w bezpośrednim jego otoczeniu znajdują się ekskluzywne butiki międzynarodowych sieci modowych, znane restauracje, warszawska Giełda Papierów Wartościowych oraz siedziba Sejmu i Senatu RP. Większość budynku zajmują spółki z grupy ING. Właścicielem jest firma CBRE Global Investors.

- Holland Park to niezwykle prestiżowe miejsce w stolicy. Najemca wprowadzi się do budynku pod koniec września 2012 r. – mówi Aleksandra Rafałowska, starszy negocjator z Działu Powierzchni Biurowych firmy Cushman & Wakefield, pośredniczącej w transakcji.