CBRE informuje, że firma Groupon przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Millennium Plaza w Warszawie. CBRE doradzała Najemcy w procesie renegocjacji warunków umowy.

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego klienci rozpoczynają przeglądanie Internetu, zawsze gdy chcą kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Groupon Polska jest najemcą Millennium Plaza od 2011 roku i zajmuje powierzchnię ok. 2 000 mkw. Millennium Plaza, będący własnością Atlas Estates, to 112-metrowy budynek biurowo-handlowy klasy B+ położony w centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 123a. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 50 000 m kw., w tym ponad 38 300 m kw. powierzchni biurowej.

- Cieszymy się, że Groupon powierzył nam renegocjacje umowy najmu swojego biura w Millennium Plaza. Doradcy z CBRE wynegocjowali korzystniejsze warunki najmu, co pozwoli na redukcję kosztów związanych z zajmowaną powierzchnią biurową. Budynek oferuje wiele udogodnień dla swoich najemców i gości – liczne punkty handlowe i usługowe, w tym fitness klub, restaurację, kawiarnię, biuro podróży i wiele innych, a centralna lokalizacja zapewnia idealny dostęp do infrastruktury i środków komunikacji miejskiej - powiedział Daniel Bienias, Senior Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.