Allianz Polska, jeden z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego, przeprowadził konsolidację swoich jednostek back-office i realokował je do nowych biur w kompleksie Łopuszańska Business Park oddanym do użytku przez Ghelamco Poland w maju 2013 roku. Powierzchnia Allianz obejmuje  6799 mkw. w budynku B kompleksu. 

Łopuszańska Business Park jest najnowszym kompleksem biurowym zrealizowanym przez Ghelamco na warszawskich Włochach. Projekt powstawał od połowy 2012 roku, a w maju bieżącego roku komples otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Kompleks biurowy tworzą dwa niezależne budynki utrzymane w koncepcji parku biznesowego. Łopuszańska Business Park dostarczyła na rynek łącznie ok. 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek A oferuje powierzchnię ok. 8 167 mkw., a budynek B ok. 8 357 mkw., a średnia powierzchnia piętra to około 1 500 mkw. Pod budynkami znajduje się parking podziemny na 320 aut, a na poziomie parteru 18 miejsc postojowych. Wewnętrzne patio kompleksu wypełnione jest zielenią oraz elementami małej architektury. Inwestycja, zgodnie ze standardami Ghelamco, reprezentuje zasady zrównoważonego budownictwa i spełnia wymagania najpopularniejszego europejskiego certyfikatu BREEAM. Kompleks jest już w trakcie certyfikacji BREEAM.