Fundusz Azora Europa podpisał z renomowanym najemcą sześcioletnie umowy najmu 6 pięter w kompleksie Harmony Office Center. Budynki C i D są w całości wynajęte. Podczas transakcji najemcę reprezentowali eksperci z ramienia międzynarodowej firmy doradczej JLL, a właściciela budynku – fundusz Azora Europa – eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Knight Frank.

- Cieszymy się, że udało nam się wynająć kolejne powierzchnie w Harmony Office Center. Jest to dowód na to, że budynek ten niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki współpracy z firmą doradczą Knight Frank, udało nam się sprawnie przeprowadzić proces transakcji - komentuje Anna Szelc, Azora Europa.

Harmony Office Center to wysokiej klasy kompleks biurowy położony na warszawskim Mokotowie, składający się z czterech budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 31 000 mkw. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu, a bliskość Pól Mokotowskich znacząco wpływa na komfort pracy. Do dyspozycji najemców i ich gości jest dwupoziomowy parking podziemny.