Firma Aldesa Polska wynajęła 400 m kw. powierzchni biurowej w budynku Empark Mokotów Business Park Neptun w Warszawie. CBRE reprezentowała najemcę  w procesie negocjacji.

Aldesa Polska to firma budowlana, będąca w całości własnością hiszpańskiej Aldesa Group. Na polskim rynku jest obecna w segmentach: energii odnawialnych, linii wysokiego napięcia, zaawansowanych technologicznie obiektów kubaturowych, zintegrowanych systemów komunikacji miejskiej oraz partnerstwa publiczno-prywatnego.

Neptun o powierzchni 13.100 m kw., to jeden z dziewięciu budynków Empark Mokotów Business Park, największego kompleksu biurowego w Polsce, gdzie łącznie pracuje ponad 13,5 tysiąca osób.

- Firma Aldesa Polska zdecydowała się na relokację biura z Krakowa do Warszawy. Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam wynegocjować elastyczne i korzystne warunki najmu dla naszego Klienta. Najemca będzie mógł korzystać z wielu udogodnień i usług, jakie oferuje cały kompleks biurowy Empark m.in. sklepu spożywczego, restauracji, klubu fitness, banków, urzędu pocztowego, myjni samochodowej  - powiedział Daniel Bienias, dyrektor w dziale reprezentacji najemców w CBRE.