Vistula Park I i Vistula Park II to miejsce na biznes

  • 9 stycznia 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Tereny inwestycyjne w Gmnie Świecie

Gmina Świecie jest miejscem dobrze rozwiniętym pod względem infrastrukturalnym i technicznym. Dba się tu o rozwój dróg oraz terenów inwestycyjnych. Procesy demograficzne zachodzące na obszarze Gminy wyróżniają ją pozytywnie na tle powiatu i województwa kujawsko - pomorskiego. Gmina Świecie charakteryzuje się niskim bezrobociem. Dostępność infrastruktury technicznej (wodno-kanalizacyjnej, zasilanie w energię, ogrzewanie) jest na dobrym poziomie. 

Korzystna lokalizacja oraz bardzo dobre skomunikowanie zewnętrzne i wewnętrzne (obecność dróg rangi wojewódzkiej i krajowej, drogi ekspresowej), a także potencjał środowiska przyrodniczego i kulturowego stanowią o potencjale Gminy.

Tereny inwestycyjne Gminy Świecie objęte są zasięgiem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Są dobrze przygotowane i dają stabilną podstawę do inwestowania kapitału. Działki o wielkości od 0,5 do 4 ha przeznaczone są zarówno na sprzedaż jak i do dzierżawy z możliwością wykupu gruntu. Dla inwestorów przygotowano szereg profitów. Lokalizacja oraz dogodne położenie w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego w Nowych Marzach stwarza doskonałe perspektywy rozwoju, a także doskonałe możliwości dla inwestorów. 

Tereny posiadają pełen dostęp do infrastruktury technicznej. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego oraz szereg udogodnień w zakresie projektowania i prowadzenia procesów inwestycyjnych stwarzają przychylny klimat dla rozwoju biznesu. 

Vistula Park I i Vistula Park II to miejsce na biznes. Z nami zainwestuj w sukces.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat możliwości inwestowania w Gminie Świecie prosimy o kontakt:Monika Budzowska - Kierownik Wydziału
Urząd Miejski w Świeciu - Wydział Gospodarki, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej
ul. Wojska Polskiego 124, 86-100 Świecie 
T.: 52 33 32 330, M.: 695 621 560, F.: 52 333 23 11
E.: budzowska@swiecie.e
www.swiecie.eu

 

 

Logosy UE

Zadanie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Gminy Świecie.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów