Uzbrojone tereny inwestycyjne przy trasie S5 oferuje Gmina Czempiń – atrakcyjna cena, bliskość Poznania

  • 25 maja 2022
  • TerenyInwestycyjne.info

Teren inwestycyjny w Gminie Czempiń

Gmina Czempiń zaprasza inwestorów, firmy poszukujące gruntów do zapoznania się z ofertą inwestycyjną sprzedaży działek w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S5 – niespełna 3 km do węzła Czempiń na trasie Poznań - Wrocław, w odległości 30 km od Poznania, 40 km od Leszna i 140 km od Wrocławia. 

Dogodna lokalizacja i atrakcyjne zapisy planu zagospodarowania, a także potencjał lokalnego rynku pracy to najważniejsze atuty, którymi gmina przyciąga inwestorów.

Nieruchomości gruntowe, które oferuje Gmina Czempiń to niezabudowane to działki o numerach 80/5, i 80/4, położone są w Głuchowie, powiat Kościan, województwo wielkopolskie, przy ulicy Kościańskiej – dawna droga krajowa nr 5 (trasa Poznań- Wrocław).

Dojazd do nieruchomości bezpośredni od strony dawnej drogi krajowej nr 5. Nieruchomość usytuowana jest w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S5, oddalonej o niecałe 3 km i autostrady A2, oddalonej o 25 km. Nieruchomości usytuowane są na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dużym udogodnieniem dla przyszłych inwestorów jest uzbrojenie terenu, które obejmuje przede wszystkim budowę kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej. W strefie wybudowana została droga wewnętrzna z oświetleniem, monitoringiem i wiatą przystankową.

Teren wyposażony został w sieć Internetu światłowodowego.

Działki stanowią część powstającej strefy inwestycyjnej, która docelowo swym zasięgiem obejmie ponad 50 ha.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w przetargach na sprzedaż nieruchomości, które ogłoszone zostaną w lipcu 2022 roku.

W sprawie uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi i Wsparcia Biznesu pod numerem telefonu: +48 61 28 26 703 wew. 112 lub +48 730 350 242.

Tabela

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów