Toruń sprzedał działki inwestycyjne za prawie 2,5 mln zł

  • 20 października 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. UM Toruń)

2 405 000 zł wpłynie do kasy miasta ze sprzedaży 4 działek inwestycyjnych w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej "Toruń Wschód". Działki wylicytowały firmy z którymi współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Nieruchomości w rejonie ul. Przelot są przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw pod działalność usługową. Dopuszcza się również produkcję i budowę składów lub magazynów. Grunt znajduje się w zasięgu sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz gazowej i teletechnicznej. Podczas przetargu organizowanego przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami, 2 działki 132/48 – 0,51 ha / 132/49 – 0,508 ha o łącznej powierzchni ponad 1 ha kupiła firma WARAN na cele inwestycyjne. Jedną z działek nr 132/42 o powierzchni 0,504 ha wylicytował firma z branży budowlanej HS INWESTYCJE, kolejną 132/51 – 0,504 ha kupiła toruńska firma PEMA.

Strefa Inwestycyjno-Logistyczna Toruń-Wschód

Jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów w aktualnej ofercie miasta. Zlokalizowany w północno-wschodniej części miasta. Został przygotowany z myślą o działalności usługowej, składach czy też magazynach. Jego potencjał dostrzegają kolejne firmy. Zainwestowały tam już Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., Pannatoni Europe, Inpost, United Beverages, PHU AGPOL, Rollstick, Exodus, Pulscenter oraz MGB Rusztowania.

Atuty tej części miasta to atrakcyjna lokalizacja – bliskość węzła autostradowego A1 oraz dobre skomunikowanie z drogami krajowymi nr 91, 15, 10.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów