Szczecin oferuje. Oferta nieruchomości w stolicy Pomorza Zachodniego

  • 24 maja 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. materiał prasowy)

Działki pod budowę domów jednorodzinnych, tereny inwestycyjne, grunty pod budowę hoteli, parkingów, sklepów, magazynów, a do tego mieszkania w kamienicach czy lokale użytkowe dla przedsiębiorców. To tylko wybrane nieruchomości, jakie można znaleźć na oficjalnym szczecińskim portalu miastooferuje.szczecin.eu. Właśnie ruszyła kampania informacyjna, dzięki której można kupić lub wynająć sprawdzoną nieruchomość bezpośrednio od Miasta – z pierwszej ręki i bez pośredników.

Oferta prezentowana na platformie Miasto Oferuje jest na bieżąco uzupełniana przez szczecińskich urzędników. Dbają oni o to, by odpowiednio zaprezentować nieruchomości, publikując zdjęcia, plany i wszystkie niezbędne informacje. Także te o zasadach i terminach poszczególnych przetargów.

– Strona miastooferuje.szczecin.eu jest serwisem prezentującym aktualną ofertę gminnych nieruchomości gruntowych i lokali przeznaczonych do sprzedaży oraz terenów do wydzierżawienia. Znajdą tu Państwo zarówno nieruchomości, które są w trakcie przygotowania do zbycia, jak i takie, na zbycie których ogłoszone zostały już przetargi. – mówi Maria Latkowska, dyrektor Wydziału Zasobu i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Szczecin. – Z uwagi na różne przeznaczenie nieruchomości serwis jest skierowany do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i deweloperów. Funkcjonalność strony pozwala na szybkie wyszukanie interesującej nieruchomości, a także na poznanie zasad, przepisów i procedur zbycia nieruchomości gminnych.

Strona pozwala na wyszukiwanie mieszkania, działki lub innego lokalu w zależności od ceny, lokalizacji, powierzchni i przeznaczenia. Filtrowanie znacznie ułatwia poruszanie się po portalu i odnalezienie nieruchomości odpowiadającej oczekiwaniom. W serwisie znajduje się także przewodnik, który w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnia, na czym polega procedura przetargowa i jak do niej przystąpić.

Co można znaleźć na miastooferuje.szczecin.eu?

W aktualnej ofercie znajdują się m.in.:


Za wspólną ofertą stoją Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami UM Szczecin, Wydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Szczecin, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych oraz spółki Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Nieruchomości i Opłaty Lokalne i Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów