Nowy inwestor Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

  • 29 czerwca 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. WMSSE)

Kolejna decyzja o wsparciu inwestycji trafi do przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur. Blisko 11,5 mln złotych wyniesie inwestycja działdowskiej firmy 2HD Sp. z o.o. Spółka skorzystała z decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

To dziesiąta w tym roku decyzja wydana przez Zarząd WMSSE S.A.  Przedsiębiorcy zadeklarowali 63 miliony nakładów inwestycyjnych oraz utworzenie co najmniej 42 miejsca pracy. Większość z tych decyzji została wydana w ciągu ostatnich trzech miesięcy. 

 – Te inwestycje szczególnie cieszą, bo  pokazują, że mimo pandemii i panujących trudności przedsiębiorcy chcą rozwijać swoje firmy i podejmują działalność inwestycyjną. – mówi Zbigniew Targowski, prezes zarządu WMSSE.

– Dzięki wprowadzonej Tarczy Antykryzysowej znów powrócił optymistyczny nastrój jeśli chodzi o długofalowy rozwój biznesu. Spodziewamy się, że ten rok zakończymy przyzwoitym wynikiem. – dodaje Marcin Czyża, wiceprezes zarządu WMSSE.

2HD jest zakładem produkcyjnym zajmującym się świadczeniem usług w zakresie dekorowania opakowań szklanych i z tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu kosmetycznego oraz spożywczego. W portfolio firmy występują produkty dla bardzo znanych i uznanych marek o charakterze globalnym.

Firma planuje realizację inwestycji mającej na celu zwiększenie możliwości wykonywania typów dekoracji, aplikowania ich na trudnych kształtach oraz zwiększania elastyczności, szczególnie w zakresie realizacji małych zamówień. Dzięki nowej inwestycji rozbudowana zostanie oferta zakładu o możliwość metalizacji opakowań z tworzyw sztucznych oraz przyczyni się do rozszerzenia kręgu odbiorców, a tym samym pozyskania nowych klientów.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów