Nowe tereny inwestycyjne w Bytomiu zostały skomunikowane

  • 30 czerwca 2022
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. freepik.com)

Warta 700 tys. zł inwestycja związana z budową 193-metrowego odcinka drogi dojazdowej do terenów inwestycyjnych w Bytomiu została zakończona. Dzięki nowo wybudowanej drodze skomunikowane zostały tereny przemysłowe przy ul. Siemianowickiej. Wkład w finansowanie miał jeden z inwestorów, który na jednej z tamtejszych działek już zaczął prace związane z budową hal magazynowo-usługowych.

Wybudowana droga posiada jezdnię o szerokości 6 metrów, wzdłuż której powstał jednostronny chodnik szeroki na 1,65 metra. Na całej długości drogi ruch zabezpieczony został barierkami. Miejski Zarząd Dróg i Mostów wykonał też w 2020 r.  kanalizację deszczową i sanitarną wyposażoną w studnie rewizyjne oraz wpusty deszczowe. Droga została oświetlona energooszczędnymi oprawami LED.

Nowe możliwości inwestycyjne

– Inwestycja związana z budową drogi dojazdowej do terenów przemysłowych przy ul. Siemianowickiej otwiera kolejne możliwości przyciągnięcia nowych przedsiębiorców w ten rejon naszego miasta. Dobra lokalizacja w sąsiedztwie drogi krajowej nr 94 oraz bliskość alei Jana Pawła II umożliwia świetne skomunikowanie projektowanych inwestycji. – informuje pracownik urzędu miejskiego w Bytomiu.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów