Gmina Świecie posiada dobrze zlokalizowane działki inwestycyjne

  • 11 września 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Tereny inwestycyjne w Świeciu

Kluczowa dla inwestycji jest dobra lokalizacja. Warto więc zainwestować swój kapitał w zakup działek w najlepiej położonych terenach inwestycyjnych województwa Kujawsko-Pomorskiego.  VISTULA PARK I i VISTULA PARK II na terenie gminy Świecie. W gminie Świecie znakomicie rozwija się przemysł papierniczy, spożywczy, paliwowy, transportowy.

Bogata oferta inwestycyjna i dobrze rozwinięta infrastruktura usług okołobiznesowych zapewnia sprzyjający klimat inwestycyjny i społeczny. Z kolei możliwość uzyskania pomocy publicznej w dobie pandemii koronawirusa może być decydującym impulsem dla firm, aby inwestować właśnie tu i teraz.

Jednym z podstawowych działań związanych z planowaniem inwestycji jest wybór właściwej lokalizacji oraz właściwa ocena potencjału gospodarczego. W tym zakresie Urząd Miejski w Świeciu zapewnia szerokie wsparcie i pomoc. Gmina Świecie oferuje wsparcie dla przedsiębiorców zainteresowanych realizacją inwestycji na terenie Gminy.

Wsparcie lokalne ze strony urzędu w Świeciu

  • Pomoc w załatwieniu procedur administracyjnych
  • Udostępnianie informacji i danych potrzebnych inwestorowi;
  • Organizacja wizyt inwestora w terenie;
  • Część terenów objęta jest patronatem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej co świadczy, że grunty są dobrze przygotowane i korzystnie zlokalizowane, a zgodnie z zapisami porozumienia, w przypadku znalezienia inwestora  we wskazanym obszarze, zostanie uruchomiona procedura objęcia gruntów granicami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Ulgi w podatkach od nieruchomości


Nie czekaj, zainwestuj w Świeciu!

Osobą upoważnione kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami jest 
Monika Budzowska, Kierownik Wydziału Gospodarki, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej 
Tel.: +48 52 33 32 330, e-mail: budzowska@swiecie.eu

Więcej informacji na stronie internetowej: www.investin.swiecie.eu

UE

Zadanie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Gminy Świecie.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów