GH Development kupiło działkę w centrum Ursynowa

  • 14 marca 2023
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. freepik.com)

GH Development, belgijski deweloper, zakupił od Multikino S. A. działkę na warszawskim Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 60. Teren o powierzchni ponad 1ha dołączył do warszawskiego banku ziemi dewelopera. W przyszłości na działce powstanie zespół budynków mieszkalno-usługowych. Pracownia architektoniczna, która będzie autorem projektu zostanie wyłoniona w drodze konkursu.

Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja w samym centrum warszawskiego Ursynowa tuż przy stacji metra Imielin. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska z dostępem do wielu placówek społeczno-edukacyjnych.

– Na zakupionej działce przewidujemy docelowo realizację otwartego osiedla z zielenią, w którym powstanie około 300 mieszkań. Inwestycja będzie miała charakter mieszany, gdzie funkcja mieszkaniowa będzie uzupełniona o przestrzenie usługowo-handlowe. Naszą główną ideą jest realizacja ogólnodostępnej inwestycji, w której przestrzenie komercyjne zostaną w uniwersalny i atrakcyjny sposób przystosowane do potrzeb mieszkańców osiedla i okolic. Obecnie rozpoczynamy prace przygotowawcze związane z projektowaniem. Niedługo będziemy mogli podzielić się szczegółami związanymi z wybraną koncepcją architektoniczną. – powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

GH Development na polskim rynku działa od 2018 r., stale koncentrując się na realizacji swojej strategii biznesowej, zakładającej tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. W 2022 r. deweloper zakończył budowę apartamentowca MOXO HOUSE w Warszawie na Mokotowie. Zakupiona od Multikino S.A. działka będzie 8 w warszawskim portfolio GH Development. Obecnie firma pracuje nad w realizacją inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach w stolicy: na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Ursynowie, Wawrze, we Włochach i na Woli. GH Development konsekwentnie realizuje plan budowy nieruchomości mieszkaniowych na posiadanych w Warszawie działkach, na których docelowo powstanie blisko 2500 mieszkań. W planach jest także wejście do największych miast regionalnych w Polsce, w tym w pierwszej kolejności do Wrocławia, gdzie w 2022 roku otwarty został oddział GH Development.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów